PROGRAMY MYTÍ

  • - po příjezdu do boxu můžete začít okamžitě umývat v případě, že máte kovové mince 10,20,50 Kč a nepožadujete daňový doklad
  • - pokud nemáte mince nebo požadujete daňový doklad Vaše kroky povedou k měničce peněz

1 CHEMICKÉ PŘEDMYTÍ

– zvolte program a naneste rovnoměrně aktivní šampon na celou karoserii ve směru ODSPODU nahoru. Uvolňuje hmyz, hrubou nečistotu, myje disky kol. Tento program nanáší chemii BEZ TLAKU. Použití tohoto programu doporučujeme pro dosažení kvalitního výsledného efektu. Chemické předmytí nepoškozuje gumové, plastové ani kovové části vozidla.

2 MYTÍ ŠAMPONEM S MIKRO PRÁŠKEM

– zvolte program a umývejte vozidlo až do dosažení požadovaného výsledku. Mytí probíhá pod velkým tlakem teplou vodou, ve které je obsažen šampon s mikro práškem. Je potřeba důkladně omýt celý povrch vozidla. Na vynechaných místech může zůstat nečistota. Dle stupně znečištění držte mycí trysku ve vzdálenosti cca 5-10 cm a měňte úhly vodního paprsku.

3 MYTÍ KARTÁČEM

– je k dispozici pouze ve třetím boxu. Používejte JEN PŘI SILNÉM ZNEČIŠTĚNÍ. Do kartáče proudí teplá voda se šamponem a mikro práškem pod nízkým tlakem. Před použitím kartáče zvolte vždy program č.1, jinak může dojít k poškození laku vozidla abrasivními nečistotami, které si na vozidle přivezete.

4 OPLACH ČISTOU VODOU

– probíhá pod vysokým tlakem. Zvolte program a opláchněte Vaše vozidlo ve směru ODSHORA dolů. Důkladně vypláchněte štěrbiny okolo oken, zrcátek, kufru. Mycí trysku držte ve vzdálenosti cca 30 cm. Důkladný oplach čistou vodou je nutný pro kvalitní funkci sušícího a leštícího vosku.

5 VOSKOVÁNÍ

– zvolte program a naneste samosušící vosk na karoserii Vašeho vozu nízkým tlakem. Držte mycí trysku ve vzdálenosti cca 50 cm. Po použití programu voskování je VŽDY NUTNÉ POUŽÍT PROGRAM ZÁVĚREČNÝ OPLACH DO LESKU. Po navoskování vozidla se při následném mytí lépe odstraňuje hmyz a nečistoty. V zimních měsících nedochází k oxidaci laku vlivem posypové soli. Vosk zvyšuje lesk laku.

6 ZÁVĚREČNÝ OPLACH DO LESKU

- zvolte program a důkladně opláchněte celé vozidlo. Postupujte ODSHORA dolů. Takto získáte dokonalý lesk BEZE skvrn. Zařízení vyrábí změkčenou demineralizovanou vodu, která nezanechává po zaschnutí na skle a hlavně na tmavých lacích světlé skvrny.

Video s kompletním návodem

KontaktKde nás najdete
Na Nivách
GPS: 49.0811644 N
15.4202042 E

mobil: 606 605 170
HOT LINE 606 46 45 46

Sídlo

AUTO ŠTĚPÁN s.r.o.
Kapetova 113
380 01 Dačice

IČ: 281 08 124
DIČ: CZ28108124

mobil: 606 605 170© 2024 myckaDacice.cz | realizace 3Nicom websolutions s.r.o. | design TAGADesign